کشور: ژاپن

دانلود سریال Ishura

دانلود سریال Ishura

داکای سرخابی با یک مصنوع جادویی قدرتمند از ناگان بازمی گردد. تارن محتاط از داکای می خواهد که خائن پشت حملات به بازرگانان را پیدا کند. Regnejee les Ailes du Crépuscule از سربازان Vouivre سوال می کند.

دانلود انیمه Solo Leveling

دانلود انیمه Solo Leveling

در دنیایی از شکارچیان با استعداد و هیولاها، یک شکارچی ضعیف سونگ جین وو از طریق یک برنامه مرموز قدرت های خارق العاده ای به دست می آورد و او را به یکی از قوی ترین شکارچیان تبدیل می کند و حتی قوی ترین سیاه چال ها را فتح می کند.

دانلود سریال Captain Tsubasa

دانلود سریال Captain Tsubasa

کاپیتان سوباسا یک سریال کارتونی نوستالژی و جذاب است که میتوان گفت هنوز هم که هنوزه با شنیدن اسم آن خاطرات خوشی برایمان تداعی می شود. این انیمیشن سریالی داستان جمعی از بچه های مدرسه ای است که به صورت حرفه ای در ورزش فوتبال فعالیت دارند و در این مسابقات عواطف و اتفاق های مختلفی را تجربه می کنند...

دانلود سریال Attack on Titan

دانلود سریال Attack on Titan

پس از اینکه زادگاهش ویران می شود و آسیب روحی می بیند، ارن جیگر جوان عهد می کند که زمین را از وجود تیتان های انسان نما غول پیکر پاک کند که بشریت را به مرز انقراض رسانده اند.

دانلود سریال Gannibal

دانلود سریال Gannibal

دایگو بیدار می شود و خود را در خانه گوتو می بیند که غرق در خون است. او با چیزهایی که می داند پاک می شود و سعی می کند با گوتوس ها برای نجات بچه ها معامله کند. با این حال، رئیس پلیس مداخله می کند.

دانلود سریال Aoashi

دانلود سریال Aoashi

آشیتو آئوی که در استان اهیمه زندگی می کند. آشیتو استعداد قوی در فوتبال دارد، اما سعی می کند آن را پنهان کند. با توجه به شخصیت بسیار سرراست خود، او فاجعه ای ایجاد می کند که به عنوان یک شکست بزرگ برای او عمل می کند