ژانر‌ها: درام

دانلود فیلم We Grown Now 2023

دانلود فیلم We Grown Now 2023

فیلم در مورد دو دوست صمیمی به نامهای مالیک و اریک است که در سال 1992 میلادی در شیکاگو، همراه با هم شادیها و سختیهای بزرگ شدن در یک مجتمع مسکونی عمومی را تجربه میکنند و…

دانلود فیلم Longing 2024

دانلود فیلم Longing 2024

یک غول تجارت به دوست دختر قدیمی شهر کوچک خود در حالی که او در حال بازدید از شهر بزرگ است، برخورد می کند تا متوجه شود که آنها فرزندی با هم دارند که او از وجود آن بی خبر است. بر اساس یک فیلم خارجی زبان برنده جایزه.

دانلود فیلم Firebrand 2024

دانلود فیلم Firebrand 2024

کاترین پار، ششمین همسر پادشاه هنری هشتم، در حالی که پادشاه در خارج از کشور نبرد می کند، نایب السلطنه می شود. هنگامی که پادشاه، به طور فزاینده ای بیمار و پارانوئید باز می گردد، کاترین متوجه می شود که برای بقای خود مبارزه می کند.

دانلود فیلم Wonderland 2024

دانلود فیلم Wonderland 2024

در "سرزمین عجایب"، دنیای مجازی که هوش مصنوعی دیدارهای مجدد را شبیه سازی می کند، یک زن 20 ساله درخواست می کند تا معشوق خود را که در کما است ملاقات کند و یک مرد 40 ساله درخواست ملاقات با همسر متوفی خود را می کند.

دانلود فیلم Eureka 2024

دانلود فیلم Eureka 2024

یوریکا پرنده ای است که در مناطق مختلف جغرافیایی قاره آمریکا پرواز می کند. در پروازهای خود نیز در زمان سفر می کند. این فیلم به بررسی مردمان بومی قاره آمریکا و چگونگی سکونت آنها در محیط های خاص خود در طول قرن ها می پردازد...