ژانر‌ها: راز آلود

دانلود سریال The 8 Show

دانلود سریال The 8 Show

مردی که به شدت بدهکار است، با تردید به یک نمایش مرموز می پیوندد و با هفت غریبه التقاطی دیگر آشنا می شود. اولین هدف آنها؟ قوانین را مشخص کنید.

دانلود سریال Chicken Nugget

دانلود سریال Chicken Nugget

Sun-man و Baek-joong سعی می کنند مردی را که دستگاه را تحویل داده است، ردیابی کنند. آنها به زودی در مورد دانشمندی که ممکن است در مورد منشاء این ماشین بدانند، یاد می گیرند.

دانلود سریال Oderbruch

دانلود سریال Oderbruch

کشف قربانیان متعدد قتل در منطقه ای به همین نام در آلمان، پلیس سابق مگی کرینگ و کارآگاه رولاند وویت را پس از بیش از 20 سال جدایی با هم جمع می کند تا پرونده را بررسی کنند، پرونده ای که برای مگی به یک پرونده شخصی تبدیل می شود.

دانلود سریال A Shop for Killers

دانلود سریال A Shop for Killers

یک درام اکشن که در آن خواهرزاده ای که پدر و مادرش را از دست داده و در دستان عمویی که یک مرکز خرید را اداره می کند بزرگ شده است، پس از مرگ ناگهانی عمویش با حقیقت جدیدی روبرو می شود.

دانلود سریال Our Blooming Youth

دانلود سریال Our Blooming Youth

شایعه ای در مورد اینکه چگونه شاهزاده هوان توسط یک روح نفرین شده است در سراسر کشور پخش شده است. او راز تاریکی دارد که نمی تواند به کسی بگوید. افرادی که در تلاش برای سرنگونی هوان هستند تله ای آماده می کنند و هوان باید در مقابل آنها بایستد. در همین حین، کسی که استاد هوان را کشت، به میل خودش به دیدن او میآید.

دانلود سریال Blind

دانلود سریال Blind

هیئت منصفه به عنوان قربانیان قاتل جوکر هدف قرار می گیرند. از آنجایی که کی نام و مون کانگ متوجه می شوند که این پرونده ها مربوط به رفاه امید است، آنها شواهدی را برای یافتن قاتل دخترانشان جمع آوری می کنند. در نهایت، تحقیقات آنها به این ایده منجر می شود که ریو سونگ جون ممکن است جونگ یون جائه باشد. مون کانگ با باور این واقعیت، سونگ جون را می رباید.

دانلود سریال Fool Me Once

دانلود سریال Fool Me Once

مایا در مراسم تشییع جنازه شوهر کشته شده خود جو در خانه باشکوه خانواده اش شرکت می کند - سپس فکر می کند او را چند روز بعد روی دوربین پرستاری مخفی می بیند.